cilt analiz cihazı

By Aras AVM
0
(0)
0 941
130,000
Stokta Var
G2N2B51LE2

Ürün açıklaması:

Bu 28 milyon ultra yüksek çözünürlüklü piksel, net görüntüler ve hızlı veri işleme yanıtı ile en son AI 8 spektrum sihirli ayna cilt görüntü analiz cihazıdır. Farklı spektrumlara göre, yüzeyde 14 çeşit sorun ve cildin derin katmanları analiz edilebilir. Derin öğrenme ve bulut depolama ile, cilt klinikleri ve güzellik salonları için en iyi seçimdir.

Dermatologların uzmanlığı ile dermatologların deriyi doğru bir şekilde ölçmek için derin öğrenme tekniklerini kullanma yöntemidir-cilt teşhis yöntemlerinde en son. Doktor'un deneyimine göre görünümü, böylece geçmiş tıbbi deneyimin tarihine % cilt tedavisi veda etmek, cilt koşullarını doğru ve kantitatif bir şekilde teşhis edebilir.
Doktorlara ve hastalara daha doğru, net ve anlaşılması kolay cilt tanılama raporları daha etkili cilt tedavisi ve tedavi için şunları içerir:
1. Hassas cilt, dermatit, akne gibi cilt hastalıklarını tespit edebilen dermatolojik modül;
2. Cilt değerlendirme modülü, kırışıklıklar, lekeler, gözenekler, nem, esneklik, doku, akne dahil
3. Cilt yaşı, yüz özellikleri, puan değerlendirmesi vb. Dahil olmak üzere cilt özellik modülü;
4. Kontrast analiz modülü, iki test sonucunun karşılaştırma sonuçlarını daha önce ve sonra görselleştirmek için kullanılabilir;
5. Rapor modülü, kullanıcı test sonuçlarına göre özet veri, ilgili cilt bakım önerileri, önlemler,
Ürün önerileri ve diğer veriler;
6. Hız modülü, mağaza müşteri bilgileri, tamamen müşteri cilt yönetimi iş istasyonu takip;
7. Çözüm modülü, muayene sonuçlarına göre, tüccar ürününü müşterinin önerisine göre girin;
8. Bulut depolama, çoklu hesap yönetimi, uzaktan ve daha uygun yönetim işlevlerini desteklemek için modülü ayarlayın.

Özellikler:

1. 8 spektral görüntüleme (RGB beyaz ışık, pozitif polarize ışık, negatif polarize ışık, UV365, ışık, mavi ışık 405, kırmızı ışık, kahverengi ışık, cilt 14 cilt göstergesinin kapsamlı analizi)

2. Bulut bilişim, bulut depolama

3. AI otomatik yüz tanıma (yapay zeka kullanarak, yüz tanıma algoritması, O alan, T alanı, U alanı doğru tanıma, veri daha doğru ve daha verimli)

4. 28 milyon yüksek çözünürlüklü piksel (görüntü daha net, tanıma etkisi daha iyidir) ve analiz daha doğrudur)

5. Derinlemesine kendi kendine çalışma (çeşitli cilt tiplerini doğru bir şekilde tanımlayabilen ve analiz edebilen kapsamlı büyük ölçekli bir veritabanı işareti) 6. 3D simülasyon teknolojisi (3D simülasyon yüz özelliklerini doğru bir şekilde tanır, kantitatif olarak dört sorunlu deriyi analiz eder ve derin kendi kendine öğrenme teknolojisine sahip yüksek teknoloji ürünü bir akıllı cilt yönetim sistemi)

Uygulamalar:

1. Cilt düzensizlikleri: cildin yüzeyinde görünen cilt düzensizlikleri-çiller, görünür güneş hasarı, kılcal damarlar veya vasküler tahriş.
2. Kırışıklıklar: yaşlanma sürecinin bir sonucu ve göz ve ağız çevresinde en yaygın olanıdır. Kollajen ve elastin üretimini desteklemek için yaş savunma hattı ve muhteşem göz kremi kullanın.
3. Doku: cildin yüksek ve düşük noktaları. Mavi noktalar cilt girintilerini gösterir; Sarı alanlar yükseltilmiş noktalardır.
4. Gözenekler: cilt boyunca dağılmış küçük açıklıklar. Görünümü en aza indirmek için jel temizleyiciler ve Peels kullanın.
5. UV lekeleri: yüzeyde ve cildin derin katmanlarında güneş hasarı ve lekeler.
6. Cilt bozuklukları: gözler, benler, hiperpigmentasyon ve genel ton altında gölge dahil olmak üzere cilt bozuklukları.
7. Vasküler alanlar: kırık kılcal damarlar, iltihaplanma veya kırılmaların ardından oluşan kızarıklık.
8. P-bakteri ve yağ: gözeneklerde etkilenebilen ve kırılmalara neden olabilecek Porphyrins (cilt üzerindeki doğal bakteriler). P-bakterileri en aza indirmek ve patlamalar ile mücadele etmek için temiz cilt temizleyici ve temiz cilt temizleyici pedleri kullanın.

Kargo Maliyeti
Teslim Saati 3 İş Günü
Mağaza Bölgesi Istanbul, Türkiye

İnceleme bulunamadı!

Bu ürün için yorum bulunamadı. İlk yorumu siz yapın!

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.