Günün fırsatı

40K kavitasyon Çok kutuplu RF ultrasonik

 40K kavitasyon Çok kutuplu RF ultrasonik
Üretici: ARAS LAZER
Ürün Kodu: 1452
Stok Durumu: 10
Fiyatı: 6,000.00 TL
    Miktar:  
  
  
  1. Ultrasonik kavitasyon

Bir ultrasonik kavitasyon jeneratörü, basınç dalgalarının resonance ansına dayanır, ultrason dalgaları cilt yoluyla yapılır, doğrudan yağ dokusuna nüfuz eder ve yağları sıvı bir maddeye dönüştüren mikro kabarcıklara neden olan küçük parçalara ayırır.

 

  1. RF

Eşsiz derin ısıtma teknolojisini (radyo frekansı plazma teknolojisi) kullanarak, dönüşümlü olarak dermiş ve deri altı dokuda elektronları ve yüklü iyonları çeken ve iten elektrik alan polaritesini hızla değiştirir. Kollajen oluşumunu değiştirebilir ve fibroblast göçünü teşvik edebilir ve yeni kolajeni yatıştırabilir. RF teknolojisi RF cilt gevşekliği, kırışıklıklar ve yüz hatlarının geliştirilmesi için sunulabilir.

 

 

Fonksiyon

  1. Adipositlerin hızlı titreşimi, hücrelerin içine ve dışına sayısız vakum torbaları üretir. Vücut normalde tüketir ve daha sonra vücuttan atılır.
  2. Cilt oksijen ve organik beslenme sağlamak, hücre fonksiyonunu geliştirmek, kan ve lenfatik dolaşımını teşvik, metabolizmayı aktive etmek, vücut zayıflama ve kozmetik etkisi elde etmek için portakal kabuğu dokusunu kaldırmak ve yumuşatmak.
  3. Dünyada özel yoğunluklu ultrason teknolojisinin kullanımı, obezite patlamasında, sürecin kullanımında, kan damarlarına, sinirlere ve dokulara zarar verilmemektedir.
  4. Tüm süreç cerrahi ve anestezi olmadan tamamlanır. Düzensiz cilde neden olmaz. Tedavi sırasında rahat, acısız, güvenli.
  5. Yan etki ve kilo alma riski oldukça açıktır. Non-invaziv tedavi normal iş ve hayatı etkilemez. Her başın uzunluğu, güzellik uzmanlarının çalışması için çok uygundur. Kanamaya, şişmeye ve kan durmasına neden olmaz.

 

Not

Kullanmadan önce kullanım kılavuzunu dikkatlice okuyun.