Günün fırsatı

7 Renkli LED Yüz Boyun Maskesi Mikro akım LED Maske

7 Renkli LED Yüz Boyun Maskesi Mikro akım LED  Maske
Ürün Kodu: ld65
Stok Durumu: 10
Fiyatı: 1,000.00 TL
    Miktar:  
  
  

7 renk fonksiyonu:

Kırmızı ışık

Kollajen büyümesini teşvik edecektir. Kollajen, hasarlı dokuları onarmak ve eski dokuları onarmak için kullanılan önemli bir proteindir. Ince çizgiyi kaldırabilir ve gözenekleri küçültebilir.

Mavi ışık

Akne içindeki bakteriler Porphyrins içerir; dalga uzunluğu ile yüksek afinite nedeniyle, mavi ışık Porphyrins öldürmek mümkün. Ayrıca, mavi ışık aşırı duyarlılık için çok etkili olan sakin bir etkiye sahiptir.

Yeşil ışık

Yeşil ışık % renk pigmenti 'i dengeleyebilir ve ince çizgileri azaltabilir, yaşlanma cildini geliştirebilir, yaranın iyileşme sürecini hızlandırabilir, cildi aydınlatabilir.

Sarı ışık

Özel 590nm dalga boyuna sahiptir, bu nedenle hücrelerdeki oksijen değişimini artırabilir, cilt hücrelerine enerjilerini yenilemek, pigmenti parçalamak, lenfatik drenajı teşvik etmek, kırışıklıkları iyileştirmek, kaba cilt vb.

Mor ışık

Iki fototerapi etkili olan kırmızı ışık ve mavi ışığı birleştirir. Özellikle akne tamir üzerinde iyi bir etkisi vardır.

Açık mavi ışık

Hücre enerjisini yavaş yavaş artırabilir ve iyi bir metabolizmayı kolaylaştıran etkiye sahiptir.

Lazer ışığı

Doku metabolizmasını hızlandırmak, renk lekelerini bozmak, ince çizgilerin görünümünü iyileştirmek ve cildi yaşlandırmak için cilde derinden nüfuz edebilir.

Mikro akım fonksiyonu:

Mikro akım hücreleri uyarır, daha sonra cildi sıkılaştırır, böylece kırışıklık ve ince çizgileri azaltır.

 

Nasıl kullanılır?

1. cildinizi kullanmadan önce yüzünüzü kaliteli bir % cilt bakım ürünü ile yıkayın, ancak isteğe bağlı olarak, sonuçlar yüksek kalitede % cilt bakım ürünü kullanıldığında daha dramatik olacaktır. A vitamini içeren ürünler (retin-a gibi) Sadece cildinizi kullandıktan sonra kullanılmalıdır, çünkü bu ürünler % LED ışık 'i cilde nüfuz etmesini engelleyebilir.

2. sağlanan güvenlik gözlükleri/gözlük takın, maskeyi başınızın üzerine yerleştirin.

3. açın, her günlük oturum için yaklaşık 20 dakika bekleyin, günlük olarak cilt LED sistemini kullanmanızı tavsiye ederiz, çünkü bu en uygun sonuçları sağlayacaktır, çoğu insan evlerinin gizliliğinde rahatlayabilir, televizyon izle, oh telefon görüşmesi web'de sörf yapın veya led'leri kullanırken bir kitap okuyun.

 
Paket dahil:
1 x led yüz maskesi (yüz ve boyun)
1 x denetleyici
1 x güç adaptörü
1 x kullanım kılavuzu
 
 
_07_02_09_10_061_03_04IMG_92981_05-1_08未标题-2IMG_2447IMG_2460未标题-1IMG_2496